nowejutro.pl

ul. Kopernika 30 lok 516

00-336 Warszawa

 

tel:  +48515048468

 

biuro@nowejutro.pl 

 

Kontakt z nami 

Wyobraź sobie swoje życie bez długów.

Wpisz swoje imię
Twój e-mail:
Sprawdziłem poprawność wpisanego maila
Wpisz swój numer telefonu (pole nieobowiązkowe ale ułatwia kontakt)
Zapoznałem się z Regulaminem
Chcę otrzymywać informacje o nowościach
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Czy całkowite umorzenie długów jest w ogóle możliwe?

Jak najbardziej i wcale nie zależy to od wysokości Twojego zadłużenia. Możesz mieć kilkaset tysięcy zobowiązań i uwolnić się od nich całkowicie i na zawsze.

Możesz zacząć nowe życie bez pism od komorników, pracowników firm windykacyjnych i ciągłych telefonów od wierzycieli upominających się o swoje należności.

Oczywiście zaciągnięte zobowiązania należy spłacać lecz często zdarza się tak, że jakieś zdarzenia losowe spowodują utratę płynności finansowej i wówczas sytuacja wymyka się spod kontroli – człowiek wpada w spiralę zadłużenia i wydaje się, że sytuacja jest bez wyjścia.

Lecz one same nie znikną.

 

Zrób pierwszy krok do nowego życia - zadzwoń do nas +48515048468  lub napisz jaki masz problem a my znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie.

 

Szybko, sprawnie, dyskretnie.

 

 

Zanim to zrobisz zapoznaj się z Regulaminem, który znajdziesz tutaj

 

nowejutro.pl

Ale wyjście jest.

 

Kiedy finanse wymykają się spod kontroli to oczywiste, że pojawia się stres. Bezsenne noce, strach przed odebraniem telefonu lub poczty, walka o byt i wielka niewiadoma, co będzie jutro. W takim stanie każdemu zaczyna brakować perspektyw.

Wtedy najważniejsze jest, uświadomić sobie, że ZAWSZE istnieje wyjście z takiej sytuacji.

Wyjdź z pętli zadłużenia i przejmij znowu kontrolę nad swoim życiem.

Niezależnie ile masz długu, jak długo zalegasz ze spłatami i jaka jest Twoja sytuacja — istnieje jakieś wyjście, które pozwoli Ci rozwiązać  te problemy, w końcu odetchnąć pełną piersią i zacząć normalnie żyć.

Niezależnie czy masz zaległości w opłatach w stosunku do banków, firm pożyczkowych, kontrahentów, ZUS, US, czynszu, prądu czy inne.

Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie Twojej sytuacji

Istnieją różne scenariusze i warianty pozbycia się problemów z długami. Dwa najczęstsze to upadłość konsumencka i postępowanie układowe.

 

Upadłość konsumencka - pozwala szybko rozpocząć nowe życie bez długów.

 

Myślisz, że to niemożliwe? Jak najbardziej możliwe. Oczywiście warunki upadłości zależą od Twojej sytuacji. Jednak najczęściej uzyskujemy dla naszych klientów orzeczenie o upadłości z minimalnym planem spłat lub bez planu spłat, kiedy to dług zostaje umorzony w całości od razu.

 

Mamy 100% skuteczności składanych wniosków.

 

 

Ten plan dotyczy większości zobowiązań takich jak: długi z tytułu kredytów i pożyczek w bankach, w firmach pozabankowych, chwilówki, mandaty, zaległości w ZUS i Urzędzie Skarbowym, z tytułu faktur, umów pożyczek, opłat czynszu, prądu, gazu i wiele innych.

Wyjątkami, których upadłość nie obejmuje, są: alimenty, renty z tytułu odszkodowań, kary grzywny oraz roszczenia o naprawienie szkody wynikającej z przestępstwa.

 

Skontaktuj się z nami. 

 

Całkowicie bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sytuację i zaproponujemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie finansowe. Być może będzie to wniosek o upadłość a być może inna forma pomocy i wyjścia z trudnej sytuacji finansowej.

 

 

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami.

 

Nie sprzedajemy marzeń, tylko realne rozwiązania.

 

Profesjonalnie i dyskretnie podchodzimy do każdego klienta.

 

Rozumiemy Twoją sytuację. Konsultantami w naszej firmie są osoby, które również miały kłopoty finansowe i ze strachem zastanawiały się, co będzie z nimi i ich rodziną. Teraz są wolne od długów i pomagają uwolnić się innym. Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną i dyskretną konsultację. Zobaczysz, że naprawdę wiemy jak Ci pomóc.

 

Zapewniamy kompleksową obsługę prawną Twojej sprawy.

 

Od przeanalizowania sytuacji, po wypełnienie wszelkich wniosków i pism urzędowych jak i procesowych i dopełnienie wszelkich formalności. Pomożemy też napisać skargę na czynności komornika czy uporczywe nękanie przez firmę windykacyjną, pisma do banku i każdej innej instytucji.

 

Dlaczego osiągamy 100% skuteczności?

 

Nasze efekty w pomocy osobom zadłużonym sięgają 100 procent, ponieważ specjalizujemy się wyłącznie w sprawach pozbycia się długów i upadłości konsumenckiej. Dlatego pomagamy skutecznie i szybko. W ciągu kilku dni powstrzymamy natrętne i stresujące działania windykatorów, którzy dzwonią i nachodzą Cię w domu, pracy i spędzają sen z powiek.

 

Gwarancja satysfakcji.

 

Jesteśmy tak pewni naszego doświadczenia i skuteczności, że mamy przyjemność zaoferować Ci gwarancję satysfakcji z naszych usług. To znaczy, że jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami i napiszemy Twój wniosek o upadłość konsumencką, to gwarantujemy orzeczenie Twojej upadłości przez sąd. W innym wypadku - zwracamy w całości pieniądze za naszą usługę.  

 

 

Długoletnie doświadczenie.

 

Zajmujemy się restrukturyzacją zobowiązań i pomocą prawną od 2004 roku. Pomogliśmy ponad 500 klientom w uzyskaniu upadłości konsumenckiej. Wnioski były w większości zakończone umorzeniem wszystkich lub większości zobowiązań. Każdy z nich do dzisiaj współpracuje z nami, w różnych sprawach prawnych i finansowych, bo wiedzą, że zawsze uzyskają od nas pomoc.

 

Nasi klienci odzyskują spokój, płynność finansową, rodzinę, szacunek i pewność siebie.

 

Wiedzą, że zawsze służymy fachową pomocą i zwykłym, ludzkim słowem tak potrzebnym w dzisiejszych czasach.

 

Możemy pomóc również Tobie

 

***************

 

Często zadawane pytania

 

Czy całkowite umorzenie długów jest w ogóle możliwe?

Jak najbardziej i wcale nie zależy to od wysokości Twojego zadłużenia. Możesz mieć kilkaset tysięcy złotych zobowiązań i uwolnić się od długów całkowicie i na zawsze. Możesz zacząć nowe życie bez pism od komorników, pracowników firm windykacyjnych i ciągłych telefonów od wierzycieli upominających się o swoje należności.

 

Kto może starać się o upadłość konsumencką?

Każdy, kto stracił możliwość obsługi swoich zobowiązań. 

 

Kiedy trzeba się tym zająć?

Jeśli już masz zaległości w opłatach, masz problemy finansowe i uważasz, że nie poradzisz sobie ze spłatą zobowiązań, to trzeba działać jak najszybciej. Ze względu na to, że coraz więcej osób traci swoje biznesy albo zatrudnienie, w sądach pojawia się coraz więcej wniosków o upadłość konsumencką. Czas oczekiwania ciągle wzrasta, dlatego warto zająć się tym jak najszybciej, aby sprawnie uwolnić się od długów i odzyskać spokój.

 

Czy mogę uzyskać upadłość jeśli nie posiadam majątku?

Jak najbardziej, brak majątku nie stoi na przeszkodzie aby uzyskać upadłość konsumencką. Uzyskasz ją także jeśli nie masz żadnych dochodów lub masz je bardzo niewielkie.

 

Czy stracę swój majątek jeśli go posiadam?

Rozumiemy Twoje obawy: co w przypadku kiedy masz mieszkanie czy dom i nie chcesz stracić dachu nad głową? Na to też jest rozwiązanie. W tym przypadku, jeśli masz z czego spłacać częściowo zobowiązania, możemy wnioskować o układ z wierzycielami. Podczas pierwszej, bezpłatnej rozmowy przeanalizujemy Twoją sytuację i podpowiemy Ci, jakie rozwiązania są dla Ciebie możliwe i korzystne. Będziemy wnioskować o częściowe umorzenie zobowiązań i spłatę reszty w ratach, na jakie będzie Cię stać.

 

W przypadku przeprowadzonego przez sąd układu z wierzycielami:

  • Nie tracisz dachu nad głową,
  • nie pozbywasz się samochodu,
  • redukujesz wszystkie swoje długi o kilkadziesiąt procent, a nawet o połowę,
  • spłacasz raty, na jakie Cię stać,
  • masz pieniądze na życie i płatność rachunków,
  • po pięciu latach jesteś bez długów (może Ci zostać do spłaty jedynie dług hipoteczny)

 

Czy muszę iść do sądu na rozprawę?

Nie, nigdzie nie musisz chodzić. Sąd wyda orzeczenie o Twojej upadłości na rozprawie zaocznej po czym otrzymasz pocztą decyzję sądu. 

 

Od czego zacząć?

Zacząć należy od Rzetelnej oceny Twojej sytuacji i na tej podstawie dobrać odpowiednie rozwiązanie. Tutaj ważne jest, by pracować z doświadczonymi doradcami, ponieważ jeśli Twój wniosek zostanie odrzucony, pozbędziesz się możliwości złożenia kolejnego wniosku na 10 lat. Dlatego zapraszamy do współpracy. Od 2004 r. specjalizujemy się wyłącznie w sprawach pozbycia się długów i upadłości konsumenckiej, a od wejścia ustawy o upadłości, nasza skuteczność to 100%.

 

Ile to kosztuje?

To zależy od indywidualnej sytuacji, ale zapewniamy, że nie bierzemy milionów monet za usługi. Przede wszystkim Już sama bezpłatna rozmowa z naszym konsultantem sprawi, że ponownie uwierzysz, że życie może być znowu piękne i spokojne. Ponadto odzyskanie spokoju w życiu, pozbycie się ciągłego stresu, nieprzespanych nocy i braku perspektyw, jest bezcenne. Nie stać Cię na zwlekanie.

 

Czy to w moim przypadku się uda?

Często spotykamy się z wątpliwościami ze strony osób, które z nami rozmawiają i uważają, że nie ma takiej możliwości, aby sąd umorzył długi, że to się na pewno nie uda.

 

Otóż jak najbardziej uda się, właśnie w tym celu powstała ustawa o upadłości konsumenckiej. Już kilkaset osób z naszą pomocą uzyskało orzeczenia o upadłości, wiele z nich otrzymało umorzenie zobowiązań bez tzw. panu spłaty, czyli uzyskali całkowite umorzenie wszystkich długów.

 

Zawsze staramy się, aby klient nie otrzymał żadnego planu spłat lub otrzymał go w jak najniższej wysokości np. 300 - 500 zł miesięcznie przez okres 2 czy też maksimum 3 lat.

 

Wyobraź sobie jaki będziesz miał nastrój, kiedy pozbędziesz się swojego problemu? Jak będziesz się czuł, kiedy nagle będziesz mógł spłacać 200 - 300 zł miesięcznie zamiast kilku tysięcy? Taki własnie możesz otrzymać plan spłaty wyznaczony przez sąd a okres płatności to maksimum 3 lata.

 

Czy jest to dla Ciebie interesujące?

Ponadto przeprowadzenie procedury upadłości konsumenckiej pozwoli Ci w przyszłości ponownie korzystać z produktów bankowych, natomiast będzie to niemożliwe jeśli będziesz miał ciągnące się windykacje i egzekucje komornicze, w czasie których stale rosnące odsetki spowodują, że długi wciąż będą rosnąć zamiast maleć.

 

Cała procedura może wydawać się skomplikowana ale nie dla nas. Zajmujemy się tym już wiele lat, oddłużyliśmy kilkaset osób i Tobie też pomożemy odzyskać nowe życie.

 

Zanim opuścisz tę stronę - daj sobie szansę, zapytanie nic nie kosztuje a zyskać możesz wiele.

 

Zgłoś się do nas po profesjonalną pomoc. Otrzymasz:

 

Bezpłatną analizę Twojej sytuacji

 

Przedstawienie rozwiązania, które będzie dla Ciebie najkorzystniejsze

 

 

A teraz UWAGA!

 

Mamy dla Ciebie jeszcze jedną niespodziankę.

 

Specjalnie dla osób zadłużonych, które chcą się dowiedzieć jak pozbyć się nekających windykatorów, komornika zabierającego część wynagrodzenia, jak samodzielnie napisać pismo o ugodę, uchronić mieszkanie lub dom przed egzekucją, sprawić, że fundusz sekurytyzacyjny wycofa pozew o zapłatę, uruchomiliśmy SERWIS internetowy ze wszystkimi powyższymi informacjami oraz całym mnóstwem innych, niemniej przydatnych dla osób z problemami finansowymi.

 

Wejdź na stronę www.stopwindykacji24.pl a pozyskasz wiele interesujących Cię informacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Upadłość konsumencka

 

Twój powrót do życia bez długów.