Upadłość konsumencka

 

Twój powrót do życia bez długów.

Ale wyjście jest.

Od kilku lat mamy możliwość złożenia wniosku o tzw. upadłość konsumencką co pozwala osobom, które nieumyślnie wpadły w pułapkę zadłużenia pozbyć się długów i zacząć normalne życie. Taki właśnie wniosek możemy dla Ciebie przygotować. Sprawnie, dyskretnie i tanio.

 

Mamy czas epidemii.

Już niebawem przybędzie ogromna ilość osób, które będą zmuszone ogłosić upadłość konsumencką. Setki małych firm zbankrutuje, setki osób straci pracę, sądy zostaną zasypane wnioskami od osób, które będą zainteresowane upadłością konsumencką. 

 

Dlatego też, jeśli masz problemy finansowe, jeśli uważasz, że nie poradzisz sobie ze spłatą zobowiązań, jeśli masz zaległości w opłatach w stosunku do banków, firm pożyczkowych, kontrahentów, ZUS, US, czynszu, prądu i inne - nie zwlekaj, zgłoś się do nas a bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sytuację i zaproponujemy rozwiązanie, które będzie najkorzystniejsze dla Ciebie. 

 

W sądach niebawem zaczną się zatory i bardzo długie okresy oczekiwania na orzeczenie upadłości. Wyślij swój wniosek jak najszybciej aby nie czekać i jak najszybciej uwolnić się od długów, zacząć nowe życie i odzyskać spokój.

 

Kto może starać się o upadłość konsumencką?

 

Każdy, kto stracił możliwość obsługi swoich zobowiązań.

 

Jakich długów możesz się pozbyć?

 

Wszystkich oprócz zobowiązań z tytułu alimentów, rent z tytułu odszkodowań, należności z tytułu kar grzywny, roszczeń o naprawienie szkody wynikającej z przestępstwa. A więc wszystkie inne wierzytelności podlegają umorzeniu - długi z tytułu kredytów i pożyczek w bankach, w firmach pozabankowych, chwilówki, mandaty, zaległości w ZUS i Urzędzie Skarbowym, z tytułu faktur, umów pożyczek, opłat czynszu, prądu, gazu i wiele innych.

 

Nasza pomoc w przygotowywaniu wniosku i dokumentacji do sądu upadłościowego jest tak skuteczna, że 50% naszych klientów otrzymuje orzeczenie upadłości w trybie zaocznym na niejawnym posiedzeniu sądu. Co to oznacza dla Ciebie? To, że nie musisz iść na rozprawę, gdyż wniosek jest tak napisany, że sąd nie ma do Ciebie dodatkowych pytań i dostajesz orzeczenie o upadłości pocztą. Tak więc zrobimy wszystko abyś to własnie Ty dostał takie orzeczenie bez wizyty w sądzie.

 

Skontaktuj się z nami a całkowicie bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sytuację i zaproponujemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie finansowe. Być może będzie to wniosek o upadłość a być może inna forma oddłużenia i wyjścia z trudnej sytuacji finansowej.

 

 

JEŚLI MASZ PROBLEMY ZE SPŁATĄ SWOICH DŁUGÓW, NĘKA CIĘ WIDNYKATOR I KOMORNIK - ZŁÓŻ WNIOSEK O UPADŁOŚĆ JUŻ TERAZ. 

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS A UZYSKASZ PROFESJONALNĄ POMOC.

 

 

Nasze doświadczenie:

 

My i nasi współpracownicy zajmujemy się restrukturyzacją zobowiązań i pomocą prawną od 2004 roku.

 

Pomogliśmy ponad 200 klientom w uzyskaniu upadłości konsumenckiej - w większości zakończonych umorzeniem wszystkich zobowiązań. Każdy z nich do dzisiaj zwraca się do nas w różnych sprawach prawnych i finansowych, bo wie, że zawsze uzyska od nas pomoc. Wielu z nich informuje nas na bieżąco jak diametralnie zmieniło się dzięki nam ich życie prywatne i zawodowe. Jak odzyskali spokój, szacunek, rodzinę i płynność finansową. Wiedzą, że zawsze służymy fachową pomocą i zwykłym ludzkim słowem tak potrzebnym w dzisiejszych czasach. Staramy się być niezawodni, profesjonalni i zawsze dostępni. Zadowolony klient to dla nas największa satysfakcja.

 

A teraz kilka słów o upadłości konsumenckiej.

 

Ustawa o upadłości konsumenckiej zaistniała w marcu 2009 roku lecz w praktyce zaczęła mieć zastosowanie dopiero po wprowadzeniu do niej poprawek w grudniu 2014 roku. Upadłość konsumencka jest to istotna redukcja lub całkowite umorzenie zobowiązań osoby fizycznej, które powstały z przyczyn niezamierzonej niewypłacalności.

 

Na wniosek dłużnika, upadłość ogłasza sąd rejonowy wydział gospodarczy do spraw upadłościowych. Upadłość można ogłosić raz na 10 lat. Wierzyciele nie mają możliwości wszczęcia postępowania upadłościowego w stosunku do osoby fizycznej.

 

Postępowanie upadłościowe pozwala na godne życie po jego wszczęciu przy zaspokojeniu wierzycieli z faktycznego majątku dłużnika co doprowadza ostatecznie do oddłużenia osoby fizycznej i umożliwienie jej normalnego życia. Jeśli dłużnik nie posiada majątku, nie stanowi to przeszkody w postępowaniu upadłościowym wobec niego. W przypadku, gdy przedmiotem licytacji jest nieruchomość, dłużnik dodatkowo otrzyma z ceny sprzedaży środki finansowe na wynajem mieszkania dla swojej rodziny przez 24 miesiące, zaś pozostałą sumę uzyskaną ze spieniężenia masy upadłości syndyk rozdziela w drodze planu podziału pomiędzy wierzycieli w kolejności ich uprzywilejowania.

 

Jeśli sumy uzyskane ze sprzedaży składników majątku dłużnika nie wystarczą na zaspokojenie wszystkich wierzycieli lub dłużnik nie posiada majątku – sąd ustali dodatkowo plan spłat. Okres planu spłat wynosi nie więcej niż 3 lata w przypadkach kiedy problemy finansowe dłużnika powstały z przyczyn niezależnych i niezawinionych przez dłużnika, do 7 lat jeśli dłużnik doprowadził do swojej niewypłacalności wskutek rażącego niedbalstwa lub niefrasobliwości, natomiast w uzasadnionych przypadkach sąd może całkowicie odstąpić od wyznaczenia planu spłat i wszystkie długi są od razu umorzone w całości.

 

Po zastosowaniu się do obowiązków wynikających z planu spłat wyznaczonego przez sąd – zobowiązania niespłacone w toku postępowania, z mocy prawa zostaną umorzone, a dłużnik zostanie całkowicie oddłużony.

 

Przy składaniu wniosku o upadłość konsumencką, trzeba też brać pod uwagę, że z chwilą ogłoszenia upadłości konsumenckiej między małżonkami powstaje rozdzielność majątkowa, tak jakby wzięli rozwód. 

 

Należy również pamiętać, że z chwilą ogłoszenia upadłości, wszelkie zobowiązania upadłego stawiane są w stan natychmiastowej wymagalności, nie tylko te, w stosunku do których toczy się postępowanie windykacyjne ale również te, które są spłacane terminowo.

 

Cały proces wydaje się mocno skomplikowany lecz, mając odpowiednią wiedzę, można go przeprowadzić szybko i sprawnie. Skontaktuj się z nami a bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sytuację i dobierzemy najkorzystniejsze jej rozwiązanie. 

 

 

nowejutro.pl

Jeśli chcesz otrzymywać od nas najnowsze informacje dotyczące naszych ofert i promocji oraz informacje dotyczące szeroko pojętych finansów oraz prawa, których z pewnością nie nauczyli Cię w szkole a w życiu przydadzą się z pewnością nie raz, na przykład:

 

  • Jak zoptymalizować swoje obciążenia kredytowe?

  • Jak pozbyć się wszystkich długów i zacząć życie od nowa?

  • Jak negocjować z firmą windykacyjną aby morzyła Ci długi?

  • Jak wstrzymać egzekucję komorniczą?

  • Jak legalnie płacić mniejsze podatki?

  • Jak nie płacić przedawnionych długów?

  • Jak uniknąć przejęcia długów spadkowych?

  • Jak bezpiecznie poręczać?

  • Jak napisać pismo do sądu lub urzędu?

 

I wiele innych ciekawych informacji ....

 

-  Zapisz się na naszą listę mailingową.

 

Zanim to zrobisz zapoznaj się z Regulaminem, który znajdziesz tutaj

 

Zanim wyślesz formularz sprawdź czy poprawnie wpisałeś swój adres mailowy gdyż nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą.

 

Nie musisz posiadać majątku, aby ogłosić upadłość.

 

Po jej przeprowadzeniu masz czystą kartę - zaczynasz życie bez długów.

Czy całkowite umorzenie długów jest w ogóle możliwe?

 

Jak najbardziej i wcale nie zależy to od wysokości Twojego zadłużenia. Możesz mieć kilkaset tysięcy zobowiązań i uwolnić się od nich całkowicie i na zawsze. Możesz zacząć nowe życie bez pism od komorników, pracowników firm windykacyjnych i ciągłych telefonów od wierzycieli upominających się o swoje należności. Oczywiście zaciągnięte zobowiązania należy spłacać lecz często zdarza się tak, że jakieś zdarzenia losowe spowodują utratę płynności finansowej i wówczas sytuacja wymyka się spod kontroli – człowiek wpada w spiralę zadłużenia i wydaje się, że sytuacja jest bez wyjścia.

Kontakt

Wpisz swoje imię
Twój e-mail:
Sprawdziłem poprawność wpisanego maila
Wpisz swój numer telefonu (pole nieobowiązkowe)
Zapoznałem się z Regulaminem
Proszę o zapisanie mnie na listę
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

nowejutro.pl

ul. Kopernika 30 lok 516

00-336  Warszawa

tel. +48 515-048-468,

biuro@nowejutro.pl

Kontakt z nami