Upadłość konsumencka

 

Twój powrót do życia bez długów.

Ale wyjście jest.

 

Od kilku lat mamy możliwość złożenia wniosku o tzw. upadłość konsumencką co pozwala osobom, które nieumyślnie wpadły w pułapkę zadłużenia, pozbyć się długów i zacząć normalne życie. Taki właśnie wniosek możemy dla Ciebie przygotować. Sprawnie, dyskretnie i tanio.

 

Obecnie przybyła ogromna ilość osób, które są zmuszone ogłosić upadłość konsumencką. Setki małych firm bankrutuje, setki osób straci pracę, sądy są zasypane wnioskami od osób zainteresowanych upadłością. 

 

Dlatego też, jeśli masz problemy finansowe, jeśli uważasz, że nie poradzisz sobie ze spłatą zobowiązań, jeśli masz zaległości w opłatach w stosunku do banków, firm pożyczkowych, kontrahentów, ZUS, US, czynszu, prądu i inne - nie zwlekaj, zgłoś się do nas a bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sytuację i zaproponujemy rozwiązanie, które będzie najkorzystniejsze dla Ciebie. 

 

W sądach niebawem zaczną się zatory i bardzo długie okresy oczekiwania na orzeczenie upadłości. Wyślij swój wniosek jak najszybciej aby nie czekać i jak najszybciej uwolnić się od długów, zacząć nowe życie i odzyskać spokój.

 

Kto może starać się o upadłość konsumencką?

 

Każdy, kto stracił możliwość obsługi swoich zobowiązań.

 

Jakich długów możesz się pozbyć?

 

Wszystkich oprócz zobowiązań z tytułu alimentów, rent z tytułu odszkodowań, należności z tytułu kar grzywny, roszczeń o naprawienie szkody wynikającej z przestępstwa. A więc wszystkie inne wierzytelności podlegają umorzeniu - długi z tytułu kredytów i pożyczek w bankach, w firmach pozabankowych, chwilówki, mandaty, zaległości w ZUS i Urzędzie Skarbowym, z tytułu faktur, umów pożyczek, opłat czynszu, prądu, gazu i wiele innych.

 

Nasza pomoc w przygotowywaniu wniosku i dokumentacji do sądu upadłościowego jest tak skuteczna, że większość naszych klientów otrzymuje orzeczenie upadłości w trybie zaocznym na niejawnym posiedzeniu sądu.

 

Co to oznacza dla Ciebie?

 

To, że nie musisz iść na rozprawę, gdyż wniosek jest tak napisany, że sąd nie ma do Ciebie dodatkowych pytań i dostajesz orzeczenie o upadłości pocztą. Tak więc zrobimy wszystko, abyś to własnie Ty dostał takie orzeczenie bez wizyty w sądzie.

 

Często spotykamy się z wątpliwościami ze strony osób, które z nami rozmawiają i uważają, że nie ma takiej możliwości, aby sąd umorzył długi, że to się na pewno nie uda.

 

Otóż jak najbardziej uda się, właśnie w tym celu powstała ustawa o upadłości konsumenckiej. Już kilkaset osób z naszą pomocą uzyskało orzeczenia o upadłości, wiele z nich otrzymało umorzenie zobowiązań bez tzw. panu spłaty, czyli uzyskali całkowite umorzenie wszystkich długów.

 

Zawsze staramy się, aby klient nie otrzymał żadnego planu spłat lub otrzymał go w jak najniższej wysokości np. 300 - 500 zł miesięcznie przez okres 2 czy też maksimum 3 lat.

 

Wyobraź sobie jaki będziesz miał nastrój, kiedy pozbędziesz się swojego problemu?

 

Jak będziesz się czuł, kiedy nagle będziesz mógł spłacać 200 - 300 zł miesięcznie zamiast kilku tysięcy?  Taki własnie możesz otrzymać plan spłaty wyznaczony przez sąd a okres płatności to maksimum 3 lata.

 

Czy jest to dla Ciebie interesujące?

 

Ponadto przeprowadzenie procedury upadłości konsumenckiej pozwoli Ci w przyszłości ponownie korzystać z produktów bankowych, natomiast będzie to niemożliwe jeśli będziesz miał ciągnące się windykacje i egzekucje komornicze, w czasie których stale rosnące odsetki spowodują, że długi wciąż będą rosnąć zamiast maleć. 

 

Skontaktuj się z nami a całkowicie bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sytuację i zaproponujemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie finansowe. Być może będzie to wniosek o upadłość a być może inna forma pomocy i wyjścia z trudnej sytuacji finansowej.

 

 

JEŚLI MASZ PROBLEMY ZE SPŁATĄ SWOICH DŁUGÓW, NĘKA CIĘ WIDNYKATOR I KOMORNIK - ZŁÓŻ WNIOSEK O UPADŁOŚĆ JUŻ TERAZ. 

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS A UZYSKASZ PROFESJONALNĄ POMOC.

 

 

Nasze doświadczenie:

 

My i nasi współpracownicy zajmujemy się restrukturyzacją zobowiązań i pomocą prawną od 2004 roku.

 

Pomogliśmy ponad 200 klientom w uzyskaniu upadłości konsumenckiej - w większości zakończonych umorzeniem wszystkich zobowiązań. Każdy z nich do dzisiaj zwraca się do nas w różnych sprawach prawnych i finansowych, bo wie, że zawsze uzyska od nas pomoc. Wielu z nich informuje nas na bieżąco jak diametralnie zmieniło się ich życie prywatne i zawodowe. Jak odzyskali spokój, szacunek, rodzinę i płynność finansową. Wiedzą, że zawsze służymy fachową pomocą i zwykłym, ludzkim słowem tak potrzebnym w dzisiejszych czasach.

 

Staramy się być niezawodni, profesjonalni i zawsze dostępni. Zadowolony klient to dla nas największa satysfakcja.

 

*************************

 

Jeśli nie posiadasz majątku, cała procedura upadłości konsumenckiej będzie przeprowadzona szybko i sprawnie. A co w przypadku kiedy masz mieszkanie czy dom i nie chcesz stracić dachu nad głową?  Tutaj uzyskasz odpowiedź na to pytanie >>>

 

 

A teraz kilka słów o upadłości konsumenckiej.

 

Ustawa o upadłości konsumenckiej zaistniała w marcu 2009 roku lecz w praktyce zaczęła mieć zastosowanie dopiero po wprowadzeniu do niej poprawek w grudniu 2014 roku. Upadłość konsumencka jest to istotna redukcja lub całkowite umorzenie zobowiązań osoby fizycznej, które powstały z przyczyn niezamierzonej niewypłacalności.

 

Na wniosek dłużnika, upadłość ogłasza sąd rejonowy wydział gospodarczy do spraw upadłościowych. Upadłość można ogłosić raz na 10 lat. Wierzyciele nie mają możliwości wszczęcia postępowania upadłościowego w stosunku do osoby fizycznej.

 

Postępowanie upadłościowe pozwala na godne życie po jego wszczęciu przy zaspokojeniu wierzycieli z faktycznego majątku dłużnika co doprowadza ostatecznie do oddłużenia osoby fizycznej i umożliwienie jej normalnego życia.

 

Jeśli dłużnik nie posiada majątku, nie stanowi to przeszkody w postępowaniu upadłościowym wobec niego. W przypadku, gdy przedmiotem licytacji jest nieruchomość, dłużnik dodatkowo otrzyma z ceny sprzedaży środki finansowe na wynajem mieszkania dla swojej rodziny przez 24 miesiące, zaś pozostałą sumę uzyskaną ze spieniężenia masy upadłości syndyk rozdziela w drodze planu podziału pomiędzy wierzycieli w kolejności ich uprzywilejowania.

 

Jeśli sumy uzyskane ze sprzedaży składników majątku dłużnika nie wystarczą na zaspokojenie wszystkich wierzycieli lub dłużnik nie posiada majątku – sąd ustali dodatkowo plan spłat.

 

Okres planu spłat wynosi nie więcej niż 3 lata w przypadkach kiedy problemy finansowe dłużnika powstały z przyczyn niezależnych i niezawinionych przez dłużnika, do 7 lat jeśli dłużnik doprowadził do swojej niewypłacalności wskutek rażącego niedbalstwa lub niefrasobliwości, natomiast w uzasadnionych przypadkach sąd może całkowicie odstąpić od wyznaczenia planu spłat i wszystkie długi są od razu umorzone w całości.

 

Po zastosowaniu się do obowiązków wynikających z planu spłat wyznaczonego przez sąd – zobowiązania niespłacone w toku postępowania, z mocy prawa zostaną umorzone, a dłużnik zostanie całkowicie oddłużony.

 

Przy składaniu wniosku o upadłość konsumencką, trzeba też brać pod uwagę, że z chwilą ogłoszenia upadłości konsumenckiej między małżonkami powstaje rozdzielność majątkowa, tak jakby wzięli rozwód. 

 

Należy również pamiętać, że z chwilą ogłoszenia upadłości, wszelkie zobowiązania upadłego stawiane są w stan natychmiastowej wymagalności, nie tylko te, w stosunku do których toczy się postępowanie windykacyjne ale również te, które są spłacane terminowo.

 

Cały proces wydaje się mocno skomplikowany lecz, mając odpowiednią wiedzę, można go przeprowadzić szybko i sprawnie.

 

Skontaktuj się z nami a bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sytuację i dobierzemy najkorzystniejsze jej rozwiązanie. 

 

 

nowejutro.pl

Lecz one same nie znikną.

 

Zrób pierwszy krok do nowego życia - zadzwoń do nas +48515048468  lub napisz jaki masz problem a my znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie.

 

Szybko, sprawnie, dyskretnie.

 

 

Zanim to zrobisz zapoznaj się z Regulaminem, który znajdziesz tutaj

 

 

 

Nie musisz posiadać majątku, aby ogłosić upadłość.

 

Po jej przeprowadzeniu masz czystą kartę - zaczynasz życie bez długów.

Czy całkowite umorzenie długów jest w ogóle możliwe?

 

Jak najbardziej i wcale nie zależy to od wysokości Twojego zadłużenia. Możesz mieć kilkaset tysięcy zobowiązań i uwolnić się od nich całkowicie i na zawsze.

 

Możesz zacząć nowe życie bez pism od komorników, pracowników firm windykacyjnych i ciągłych telefonów od wierzycieli upominających się o swoje należności.

 

Oczywiście zaciągnięte zobowiązania należy spłacać lecz często zdarza się tak, że jakieś zdarzenia losowe spowodują utratę płynności finansowej i wówczas sytuacja wymyka się spod kontroli – człowiek wpada w spiralę zadłużenia i wydaje się, że sytuacja jest bez wyjścia.

Kontakt

Wpisz swoje imię
Twój e-mail:
Sprawdziłem poprawność wpisanego maila
Wpisz swój numer telefonu (pole nieobowiązkowe ale ułatwia kontakt)
Zapoznałem się z Regulaminem
Chcę otrzymywać informacje o nowościach
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Skontaktuj się z nami już teraz

Wyobraź sobie swoje życie bez długów.

nowejutro.pl

ul. Kopernika 30 lok 516

00-336  Warszawa

 

tel. +48515048468 

 

biuro@nowejutro.pl

 

 

 

Kontakt z nami